ساعت بن تن نیروی بیگانگان با منیزیم آبی رنگ همچون قطره ای از دریا خودنمایی می‌کند

یک حلقه فلزی برجسته و مجزا که در داخل قرار می‌گیرد، نقاط درخشانی را حمل می‌کند که ارجاعات بیش از اندازه کافی را بدون گیج شدن صفحه یا خطر توقف عقربه‌ها فراهم می‌کند.

این قطعه برجسته را می توان به راحتی بدون دست زدن به صفحه تعویض کرد.
باید اضافه کنیم که ساعت نظامی “Madix” دارای حرکت 12 اینچی با کیفیت بالا با فنر موی Breguet است.

قطار و فرار با یاقوت های سرخ تنظیم شده اند و قاب ها قابل تعویض هستند.

علامت تجاری روی ساعت بن تن نیروی بیگانگان بهترین تضمین کیفیت ممکن است. این کیف در دو رنگ نقره ای و نیکل موجود است. این ساعت با نام ساعت نظامی «مادیکس» به فروش می رسید.

عکس ساعت مچی “Madix” کمی با ساعتی که در مقاله توضیح داده شده متفاوت است. این 10 1/2 اینچ است و نشان سال 1914 را دارد.

ساعت مادیکس از سال 1914
سلولوئید یکی از اولین مواد پلاستیکی ساخته دست بشر بود که می توانست به عنوان جایگزینی برای بسیاری از مواد سنتی مانند برگ لاک پشت، عاج و شیشه استفاده شود. این شیمی‌دان انگلیسی الکساندر پارکز اختراع شد و به نام پارکسینا در نمایشگاه بزرگ هاید پارک در سال 1862 ارائه شد.
پارکس یک تکنسین مواد و مخترع با حق ثبت اختراع در بسیاری از زمینه ها بود، اما مهارت های تجاری او کمتر مشخص بود. در نتیجه، محصول آن در ایالات متحده توسط John Wesley Hyatt با نام “سلولوئید” که امروزه بیشتر با آن شناخته می شود، توسعه یافت (و بهبود یافت). این منجر به اختلاف اجتناب‌ناپذیری برای ثبت اختراع شد و اگرچه پارکز ادعا می‌شد «اولین و مخترع واقعی این فرآیند» است، جانشینان او نتوانستند محدودیت‌هایی را در استفاده از این فرآیند ایجاد کنند. شرکت Hyatt به موفقیت جهانی دست یافت.